Úvod Myslenie úspešných Virtuálne sídlo: Sídlo spoločnosti na lukratívnej adrese

Virtuálne sídlo: Sídlo spoločnosti na lukratívnej adrese

780
0
ZDIEĽAŤ
Virtuálne sídlo: Sídlo spoločnosti na lukratívnej adrese
Virtuálne sídlo: Sídlo spoločnosti na lukratívnej adrese
0 Shares

Keď si zakladáte eseročku, musíte uviesť do zmlúv sídlo podnikania. Veľa ľudí uvedie ako sídlo vlastnú adresu. Tento krok vám uberá na imidži a súkromí. Druhou možnosťou je prenájom kancelárií. Ide však o náklady navyše, ktoré ste mohli minúť efektívnejšie. Poslednou a tou najlepšou možnosťou je si zaplatiť virtuálne sídlo. Získate miesto, kde môžete podnikať a s týmto miestom aj lukratívnu adresu, ktorá vám pridá na dobrom mene.

Čo je to virtuálne sídlo

Virtuálne sídlo je služba, ktorá vám umožní využívať adresu polyfunkčných priestorov a kancelárií pre potreby vašej spoločnosti. Ide o priestory, ktoré využijete pre založenie s.r.o. a tiež následne na podnikania. Týmto spôsobom ušetríte, keďže platíte len za služby, ktoré reálne využijete. Jediným dlhodobým poplatkom je prenájom adresy virtuálnej kancelárie. Následne je na vás či využijete napríklad tieto služby:

  • Virtuálne sídlo môže prijímať a spracovať poštu pre klientov.
  • Táto služba podnikateľom možnosť prenájmu konferenčných miestností na stretnutia s obchodnými partnermi.
  • Súčasťou ponúkaných služieb virtuálneho sídla sú tiež rôzne administratívne služby od prenájmu asistentky cez vedenie účtovníctva až po marketingové služby.

Prečo sa oplatí využívať služby virtuálneho sídla

Virtuálna kancelária vytvára dojem profesionality a serióznosti. S možnosťou používať firemnú adresu a telefónne číslo v prestížnej lokalite váš podnik pôsobí dôveryhodne na klientov a partnerov. Pre založenie s.r.o. a jej úspešný rozjazd sú tieto faktory kľúčové. Virtuálne sídlo umožňuje prístup ku konferenčným a iným prezentačným miestnostiam. Tieto služby sú cestou, ako efektívne komunikovať s tímom alebo klientmi na diaľku, čo je v dnešnej globalizovanej dobe nevyhnutné.

Jedným z hlavných dôvodov, prečo sa podnikatelia uchyľujú k virtuálnym kanceláriám, sú nízke náklady v porovnaní s tradičnými kanceláriami. Eliminujete náklady na prenájom fyzického priestoru, energie a údržbu. Virtuálne sídlo je ideálnym riešením pre podnikateľov, ktorí plánujú rýchlo expandovať vo svojom podnikaní. Nemusia investovať do nových fyzických priestorov pri každom rozšírení.

Čo zvážiť pri výbere virtuálneho sídla

Dobré meno spoločnosti môžete získať tak, že si kúpite už existujúcu ready made s.r.o. a prenajmete si virtuálne sídlo, ktoré:

  • Má výbornú lokalitu. Nachádza sa v centre mesta a ponúka možnosť bezplatného parkovania pre vás i pre klientov.
  • Má moderne zariadené priestory, ktoré sú vybavené kancelárskou technikou. Musí ponúkať možnosť prenájmu nielen počítačov a tlačiarní, ale tiež konferenčných sál či kateringu.
  • Úlohu zohráva aj cena. Informujte sa o všetkých možných balíčkoch služieb a porovnajte jednotlivé virtuálne sídla.

Autor: Gabriela Kudláčová – senior copywriter