Úvod rady a tipy Tipy na atraktívnu a efektívnu propagáciu vašej značky vďaka nálepkám

Tipy na atraktívnu a efektívnu propagáciu vašej značky vďaka nálepkám

417
0
ZDIEĽAŤ
Tipy na atraktívnu a efektívnu propagáciu vašej značky vďaka nálepkám
0 Shares

Ciest, ako svoju značku dostať do povedomia ľudí, je viacero. Jednou z foriem reklamy, na ktoré sa možno hneď nemyslí a ktoré zostávajú v úzadí, je využitie nálepiek v rôznych formách. Prinášame vám niekoľko inšpirácií na to, ako ich využiť vo svoj prospech a na čo sa zamerať pri tlači nálepiek.

Upútajte pozornosť jednoduchou a lacnou formou

Nálepky z plotrovej fólie vám umožňujú popustiť uzdu fantázii a pohrať sa s brandingom bez toho, aby ste museli veľa investovať. Vďaka nálepkám môžete napríklad osviežiť výklad obchodu a dodať mu špeciálny charakter, dať dizajnu výstavných či predajných stánkov úplne novú tvár, aby ešte viac pritiahli pozornosť zákazníkov originálnym vzhľadom.

Nálepky poslúžia aj ako reklama na automobily, vynovíte s nimi obaly vašich výrobkov alebo ozvláštnite balenie objednávok. Aj takéto drobné detaily majú obrovskú silu a môžu byť efektívnym reklamným nástrojom, ktorý vám prinesie očakávané výsledky. Nemusíte pritom ukrajovať z rozpočtu veľké sumy, čo je obrovská výhoda plotrových reklamných nálepiek.

Možností, ktoré sa vám s nálepkami z plotrovej fólie otvárajú, je naozaj nespočetné množstvo a záleží len na vás, či sa rozhodnete využiť ich dekoratívnu funkciu na pritiahnutie pozornosti a estetické vylepšenia, alebo ich použijete na aplikáciu reklamného sloganu, vášho loga, internetovej stránky, či ako pútač na označenie vašej prevádzky.

Vyrobte si vlastné, jedinečné nálepky

Originalita sa počíta a v dnešnom svete na nej často stojí a padá veľa biznisov. Ak sa chcete čo najviac odlíšiť od konkurencie, no nechcete na branding míňať veľa, s nálepkami dokážete doslova kúzliť a za málo peňazí dostať veľa muziky. Využiť ich viete na rôzne sezónne polepy výkladov, ale pokojne aj balíčkov s objednávkami. Zákazníci tak okamžite na prvý pohľad identifikujú, od koho je zásielka a vy takýmto spôsobom posilňujete povedomie o vašej značke.

Na realizáciu vašich nápadov sú k dispozícii rôzne formáty, náklad už od jedného kusa a na výber máte tiež viacero farieb fólie. Samolepiaca plotrová fólia s hrúbkou 75 mikrónov sa na výrobu nálepiek ideálne hodí, pretože je tenká, nemá vzduchové kanáliky a dá sa dobre vyrezávať do rôznych tvarov. Svoje kreatívne predstavy môžete zhmotniť na 12 farieb fólie v lesklej alebo matnej variante.

Všetko toto vám dáva priestor na stvárnenie originálnych nápadov, kam nálepky aplikovať a na čo tak nasmerovať pozornosť zákazníkov. Vyniknite!

Lepte nálepky jednoducho

Plotrové nálepky charakterizuje tiež jednoduchá aplikácia, ktorá sa dokáže prispôsobiť v závislosti od vašich potrieb. V ponuke profesionálnej tlačiarne máte možnosť riešiť tlač nálepiek bez odstránenia fólie bez transferu, s odstránením a transferom fólie alebo s odstránením fólie a bez transferu.

Je len na vás, ktoré riešenie na vami zvolené miesto bude to najjednoduchšie, aby ste dokázali rovnomerne, bez problémov a rýchlo aplikovať želané nápisy alebo tvary nálepiek a tešili sa z bezchybného výsledku.

 

Zdroj obrázku: BAZA Production / Shutterstock.com