Úvod rady a tipy Revolučná PDR metóda: Vyrieši problém s preliačinou na aute

Revolučná PDR metóda: Vyrieši problém s preliačinou na aute

349
0
ZDIEĽAŤ
Revolučná PDR metóda: Vyrieši problém s preliačinou na aute
Revolučná PDR metóda: Vyrieši problém s preliačinou na aute
0 Shares

Žijeme v rýchlej dobe, kedy čas stojí viac ako peniaze. Motoristi by vedeli rozprávať celé príbehy o tom, ako ich opravy vozidla stáli veľmi veľa času. Napríklad v prípade opravy preliačin na aute pomocou lakovania. Vedeli ste, že preliačiny je možné odstrániť aj bez agresívneho zásahu do laku vozidla? Existuje revolučná metóda opravy preliačin, ktorá ušetrí čas i peniaze – PDR oprava!

PDR metóda opravy preliačin v skratke

PDR je technika, ktorá využíva špeciálne náradie a technologické postupy na opravy preliačin na aute bez potreby lakovania. Táto metóda je nielen efektívna, ale aj cenovo dostupná.

PDR je extrémne rýchla metóda opravy. V porovnaní s tradičnými spôsobmi, ktoré vyžadujú demontáž častí vozidla a kompletný proces lakovania, PDR opraví v niektorých prípadoch preliačiny na počkanie. Prečo strácať dni alebo týždne na opravu, keď môžete mať váš automobil rýchlo späť na cestách?

Kto má v hlave, ten ušetrí

Tradičné metódy opravy preliačin bývajú finančne náročné, najmä ak ide o poškodenie, ktoré spôsobilo krupobitie. Krúpy behom pár minút narobia na streche a kapote desiatky malých preliačin. Keby ste ich dali opraviť tradične, iste sa nedoplatíte. PDR eliminuje potrebu nákladného lakovania, čo vedie k výraznému zníženiu nákladov na opravu. Peniaze, ktoré ušetríte, môžete investovať do inej údržby vášho vozidla.

Ušetríte aj v inom smere resp. zarobíte, ak budete chcieť vozidlo predať.  Ak plánujete v budúcnosti predaj alebo výmenu vášho vozidla, udržiavanie vzhľadu a hodnoty je kľúčové. Poškodenie karosérie negatívne ovplyvní hodnotu vášho automobilu. PDR je šetrná oprava, na povrchu auta nezanechá žiadne stopy. Dokonca nie je možné opravu detegovať ani s pomocou prístrojov.

Zverte vozidlo do rúk odborníkom

Tradičné metódy opravy poškodení generujú veľké množstvo odpadu v podobe farieb, lakov a iných materiálov. PDR je ekologicky udržateľnejší, pretože nepoužíva žiadne farby ani chemikálie, ktoré by mohli škodiť životnému prostrediu.

Technici vykonávajúci PDR opravy majú špeciálne znalosti v oblasti opravy poškodení bez lakovania. Sú vyškolení na používanie nástrojov a techník, ktoré zabezpečujú precíznu a kvalitnú opravu. Ak je miesto poškodenia ľahko dostupné, napríklad pri preliačinách, ktoré spôsobil vandalizmus na aute, mechanik preliačinu opatrne vytlačí. V ostatných prípadoch sa preliačiny vyťahujú lepidlom a reverzným kladivom. Táto inovatívna technika nielen šetrí váš čas a peniaze, ale zabezpečuje aj dlhodobé udržanie hodnoty vášho vozidla. Vaše auto si zaslúži najlepšie a PDR je cestou, ako mu to poskytnúť.

Autor: Gabriela Kudláčová – senior copywriter