Úvod Kariéra Program MBA Psychológia a management, ktorý využijete v praxi

Program MBA Psychológia a management, ktorý využijete v praxi

1960
0
ZDIEĽAŤ
Program MBA Psychológia a management, ktorý využijete v praxi
0 Shares

Program MBA Psychológia managementu vám pomôže k uplatňovaniu postmoderných psychologických postupov v manažérskej praxi. Posilní vaše konštruktívne vyjednávacie a pozičné schopnosti, stanete sa úspešnými pri vedení a riadení ľudí aj v neverbálnej komunikácii a aktuálne trendy v oblasti koučingu budete mať v malíčku.

MBA titul v odbore Psychológia managementu

Súčasťou štúdia MBA odbor Psychológia managementu na Cardiff Academy vám prehĺbi manažérske znalosti z oblasti personálneho riadenia a riešenia konfliktov. Zdokonalíte sa pri sebariadení, v time manažmente, neverbálnej komunikácii i osobnej prezentácii nazývanej self branding, či už ste začínajúci alebo úspešní manažéri. Program je vhodný pre stredný a vyšší manažment, CEO, podnikateľov a majiteľov spoločností.

Štúdium pre širokú verejnosť

Program MBA Psychológia manažmentu je vhodný hlavne pre začínajúcich, budúcich aj existujúcich manažérov a špecialistov, ktorí ašpirujú na vyššie pozície vo vedení firiem alebo štátnych úradov, ale aj vo vlastnej firme. Odbor je veľmi obľúbený u manažérov naprieč všetkými odbormi, ktorí sa hodlajú neustále sebazdokonaľovať a vedieť dokonale využívať psychologické postupy pri jednaní a komunikácii v rámci svojej profesijnej kariéry aj v osobnom živote. Využite tím profesionálnych lektorov a začnite študovať.

Motivujte zamestnancov a naučte sa riešiť konflikty

Študentov čaká komunikačný tréning, naučia sa bravúrne zvládať konflikt manažment a motivovať zamestnancov. Preniknú do tajov psychológie osobnosti, ktoré im pomôžu pri riešení konfliktov alebo manažérskeho koučingu. Naučia sa nástroje, techniky a postupy pre zvýšenie efektivity zamestnancov. Pochopia možnosti rozvoja potenciálu, motivácie i zvyšovania pracovného výkonu.

Preniknite do tajov psychológie osobnosti

Študenti si osvoja základy psychológie osobnosti a ich využitie v každodennej manažérskej praxi. Oblasť psychológie, dopĺňajú aj komunikačné a predajné zručnosti a prekonanie komunikačných bariér. Základný blok tvorí: Psychológia osobnosti, Leadership, Komunikačný tréning, Konflikt manažment a Koučing. Voliteľný blok zahŕňa kategórie hard skills, soft skills a práva. Odnesú si množstvo znalostí a zručností využiteľných v praxi, ktoré im pomôžu medzi konkurenciou uspieť.