Úvod rady a tipy Preprava tovaru z Turecka na Slovensko (a opačne) | Na akú firmu sa...

Preprava tovaru z Turecka na Slovensko (a opačne) | Na akú firmu sa obrátiť?

444
0
ZDIEĽAŤ
Preprava tovaru z Turecka na Slovensko (a opačne) | Na akú firmu sa obrátiť?
0 Shares

Ak potrebujete doručiť svoj tovar do Istanbulu, Ankary, Bursy či iného tureckého mesta, alebo vás naopak zaujíma preprava tovaru z Turecka na Slovensko, mali by ste vedieť akému prepravcovi zveríte váš náklad do rúk. Treba si vyberať pozorne a zvoliť tú najvhodnejšiu prepravnú spoločnosť, ktorá ma overené skúsenosti. Ako na to a čo všetko má prepravná spoločnosť pri preprave zabezpečiť?

Základy, ktoré by pre každého spoľahlivého prepravcu mali byť samozrejmosťou

Prepravná spoločnosť by mala mať zaobstaranú webstránku, na ktorej sa dozviete všetky potrebné informácie, a takisto dostupné recenzie od reálnych klientov. Dôležité ale je preveriť aj iné fakty, ako napríklad aké služby poskytuje, či má spoľahlivý zákaznícky servis a podobne. A samozrejme, mali by na vás pôsobiť seriózne už na prvý dojem, pretože ak firma pri prvých otázkach alebo prvom probléme nie je ochotná správne a rýchlo reagovať, asi to nebude tá správna voľba.

Preprava tovaru z Turecka na Slovensko (a opačne) prostredníctvom zbernej služby?

Zberná služba ponúka určité výhody, ako je napríklad úspora finančných prostriedkov klienta a šetrenie životného prostredia, čo samozrejme nikdy nie je na škodu. Na opačnej strane je však nevýhodou fakt, že klient nemá veľkú kontrolu pri preprave zásielky a jej doručovaní, nakoľko zdieľa priestor vozidla aj s inými zásielkami od iných zákazníkov. A v neposlednom rade, zberná služba je určená hlavne na prepravu menších zásielok. Ak vám práve tieto kritériá nevyhovujú, bude pre vás vhodnejšou alternatívou prepravca, ktorého špecializáciou je expresná kamiónová doprava Turecko – Slovensko.

Potrebujete tovar prepraviť rýchlo? Expresná kamiónová doprava Turecko – Slovensko je tou správnou voľbou.

Expresná kamiónová doprava Turecko – Slovensko – presne na to sa v našej firme Focus Logistics špecializujeme. Ak je teda jednou z vašich hlavných priorít nestrácať čas a tovar doručiť alebo obdržať čo najrýchlejšie, najbezpečnejšie a najspoľahlivejšie, ste na správnom mieste. Okrem rýchlosti je výhodou aj menšie riziko, že sa váš tovar poškodí, keďže k vám alebo od vás putuje priamo, bez zbytočných zdržaní a zastávok. A dokonca, takýmto spôsobom vám vieme prepraviť tovar až do hmotnosti 3,5 tony.