Úvod Motivácia Potrebujete voľno? Tak smelo do toho!

Potrebujete voľno? Tak smelo do toho!

1893
0
ZDIEĽAŤ
0 Shares

Aj vy sa cítite po lete unavenejšie? Nič sa vám nechce a už tobôž nie chodiť do práce? Nebojte sa, nie ste v tom sami, a práve preto by ste si mali dopriať voľno, chvíľu len pre seba. Aj vám sa táto predstava páči? Tak smelo do toho!

Plánujte váš deň do detailov!

skladové priestory miestom, kde trávite väčšinu svojho dňa? Či už pracujete v oblasti výroby, logistiky alebo informačných technológií, mali by ste si vedieť usporiadať jednotlivé úlohy. Vopred si stanovte termíny, plánujte si úlohy do detailov, znižujte počet úloh a projektov, pokiaľ vám to situácia umožňuje a bezpochyby, doprajte si prestávku. Trebárs i také sklady Košice by mali mať akýsi „kútik“, kde by ste sa mohli počas dňa „zašiť“ a aspoň pár minút relaxovať. Dokonca, takýto prístup má mimoriadne priaznivý vplyv na výkon zamestnancov, tak prečo niečo podobné neskúsiť?

Naučte sa relaxovať

Mnohí z nás nevedia relaxovať a užiť si voľné chvíle. Konečne ste prišli z práce domov a vy zas musíte riešiť dilemu, ktorá sa týka nového dodávateľa? Plánujete prenájom priestorov Bratislava, no stále neviete, ktorá z možností bude pre vás a vašu firmu tou najlepšou voľbou? Nevadí. Sadnite si, vyrazte si do prírody alebo si len ľahnite a „vypnite“. Pracovné povinnosti vám predsa neutečú, tak prečo si ich nosiť aj domov? Naučte sa relaxovať, veď aj taký mozog si z času na čas potrebuje oddýchnuť. Trebárs takí Japonci obľubujú metódu kanban, ktorej podstata spočíva v plánovaní a zlepšovaní procesov od začiatku až po samý koniec. Takýmto spôsobom sa vyhnú nečakaným udalostiam, stresovým situáciám či napätiu, ktoré vzniká najmä vtedy, keď je človek nepripravený. Okrem toho budete mať dokonalý prehľad o projektoch a zamestnancoch, ale taktiež o ďalších faktoroch, ktoré priamo, resp. nepriamo pôsobia na váš pracovný výkon.