Úvod Kariéra Osvojte si základy managementu s Cardiff Academy

Osvojte si základy managementu s Cardiff Academy

1021
0
ZDIEĽAŤ
Osvojte si základy managementu s Cardiff Academy
0 Shares

Doštudovali ste strednú školu a teraz premýšľate, kam pôjdete ďalej? Aké štúdium bude pre vás ideálne, aby vás uživilo a vás práca bavila? Možno to bude práve management, ktorý vás bude sprevádzať životom. Aké znalosti získate s Cardiff Academy? Aké sú výhody tohto štúdia? Všetko sa dozviete nižšie v článku.

Pre koho je vhodné a čo sa naučíte

Pokiaľ ste sa rozhodli pre manažment a vyštudovali ste strednú školu ukončenú maturitou, je tento program určený priamo pre vás. Získate základný prehľad a zoznámite sa s terminológiou v odbore. A ak sa budete chcieť vzdelávať ďalej, môžete program BBA využiť ako prípravu na štúdium MBA.

Vďaka programu Základy manažmentu si osvoja úlohu a náplň stratégie podniku a na nej nadväzujúce stratégie. Program tiež zahŕňa firemnú kultúru, jej faktory, ovplyvňovanie chodu organizácie a osvojenie si konkurencieschopnosti. Ďalej sa tiež zameriate na teóriu a prax riadenia, rovnako tak riadenie podniku. Získate možnosť vytvorenia svojho názoru na poslanie manažmentu. Študent tohto programu získa základnú znalosť v komunikácii, riadení a plánovaní.

Všetko prebieha online

Štúdium prebieha online a je možné ho porovnať s prezenčnou či kombinovanou výučbou. Pokiaľ sa teda po strednej škole rozhodnete začať pracovať, ale zároveň potrebujete zvýšiť svoje doterajšie vzdelanie, tento program bude pre vás skvelou voľbou. A to aj vtedy, ak sa rozhodnete vycestovať do zahraničia. Prístup budete mať k študijnému intranetu, podkladom, ale aj k online knižnici. Dĺžka štúdia trvá väčšinou deväť mesiacov, avšak záleží na tom, kedy sa k nemu prihlásite.

Po podaní prihlášky na Cardiff Academy získate možnosť učiť sa od úspešných manažérov, ktorí vám radi odovzdajú svoje skúsenosti z praxe. Podajte si prihlášku ešte dnes a zaraďte sa medzi študentov, ktorí sa chcú v živote posúvať ďalej.

Začať môžete pokojne dnes.