Úvod rady a tipy Odborníkom v oblasti realít vďaka MBA

Odborníkom v oblasti realít vďaka MBA

580
0
ZDIEĽAŤ
Odborníkom v oblasti realít vďaka MBA
0 Shares

Zdá sa, že realitný trh momentálne zažíva svoje tichšie obdobie, čo môže byť zapríčinené aktuálnou hypotekárnou situáciou a zvyšujúcimi sa finančnými nárokmi pre väčšinu potenciálnych žiadateľov. Vlastné bývanie si tak nemôžu dovoliť všetci.

Šikovný realitný maklér však núdzu o prácu nemá. Pracujete v oblasti realít, alebo vás táto oblasť zaujíma? Ako vyťažiť zo situácie maximum aj v dobe, kedy sa iní vzdávajú a prehodnocujú pracovné zaradenie? Poohliadnite sa po MBA štúdiu zameranom na Real Estate.

Štúdium MBA v programe Real Estate neponúka veľa inštitúcií, nakoľko je táto oblasť náročná z hľadiska neustálych zmien, zákonov a iných právnych či finančných náležitostí.

Business Institut, kvalitný partner na poli manažérskeho vzdelávania toto zameranie ponúka dlhodobo, čo znamená že každoročne vyškolí desiatky kvalitných realitných maklérov a manažérov v oblasti realít, vďaka čomu je tento odbor plný odborníkov.

Štúdium MBA v programe Real Estate je jednoročné online štúdium, ktoré je určené nielen realitným maklérom, majiteľom či zástupcom realitných kancelárií, stavebných spoločností, facility manažmentu, ale všetkým odborníkom pohybujúcim sa v oblasti realít. Pre komplexnosť je program vsadený do online priestoru, čo umožňuje nielen študentom, ale aj lektorom širší zámer a možnosť prebrať do hĺbky moduly a témy štúdia. Študenti tak popri štúdiu môžu pracovať, čím znásobujú študijný efekt, nakoľko získané poznatky a vedomosti okamžite aplikujú do praxe. Počas štúdia čaká študentov 11 študijných modulov, medzi nimi napríklad právne a daňové záväzky, marketing, či property a facility management.

Online MBA štúdium prebieha prostredníctvom moderného študijného systému, ktorý študentovi prináša benefity vo forme: prístupu a štúdia odkiaľkoľvek a kedykoľvek; online študijných materiálov, prednášok a videí; modernú, efektívnu a pohodlnú formu štúdia; k dispozícii je viac ako milión online kníh; online komunikáciu s lektormi a odborníkmi, 24/7 podporu študijného oddelenia; a mnoho ďalšieho.

Vďaka štúdiu MBA nielen, že získate nové poznatky, ale štúdium a kvalitní lektori vás pripravia na všetky možné scenáre vývoja trhu s realitami, teda budete pripravený na každú situáciu, vďaka čomu získate náskok pred konkurenciou a rovnako tak získate istotu, odbornosť, kvalifikovanosť, stanete sa odborníkom vo svojom odbore. Či už budete pracovať so zákazníkmi/klientami, alebo budete na manažérskej pozícii prijímať rozhodnutia, štúdium MBA v programe Real Estate je vynikajúca voľba pre vašu budúcnosť.

Začnite študovať už dnes, kým ostatní vyčkávajú, vy budete pracovať na sebe, svojej kariére a svojich cieľoch. Stačí, ak vyplníte jednoduchú online prihlášku.

Všetky informácie o programe, referencie spokojných absolventov, či ďalšie informácie nájdete na webe Business Institut: www.businessinstitut.sk.