Úvod rady a tipy Multifunkčná a praktická posilňovacia veža

Multifunkčná a praktická posilňovacia veža

1810
0
ZDIEĽAŤ
0 Shares

Medzi posilňovacími strojmi je veža jasným víťazom. Tento titul jej právom prináleží, keďže nenájdete na trhu podobný multifunkčný stroj. Žiadny iný posilňovací stroj vám neumožní precvičovať toľko svalových partií resp. celé telo. Investíciu do veže nikdy neoľutujete a sme si istí, že k nej postupne prikúpite množstvo doplnkových modulov na dosiahnutie dokonalého stroja.

Posilňovacia veža ponúka balík cvičení

Posilňovacia veža je naozaj perfektným prostriedkom na spevnenie celého tela. Prostredníctvom nej sa dajú formovať svaly rúk a paží cvikmi s hornými kladkami. Ruky, chrbát a brucho sa dajú skvele precvičiť aj priťahovaním na hornej hrazde. Využívaním vlastnej váhy sa dopracujete k vyrysovaným svalom a pevnému telu. Predkopávaním a zakopávaním pomocou spodnej časti stroja si precvičíte stehenné, lýtkové svaly a taktiež zadok. Všetky tieto cviky vám umožnia typy veží zložené z kladiek, bench – pressu a leg pressu. K stroju sa dajú dokúpiť rôzne prídavné moduly, ako napríklad stepper, alebo si na hornú hrazdu môžete pripevniť TRX. Nemusíte sa báť robustnosti stroja. Je pravdou, že väčšina posilňovacích veží pre profesionálov zaberie veľa miesta, ale zakúpiť sa dajú aj veže pre domáce využitie. Sami sa rozhodnite, čo od stroja očakávate a aké svalové partie chcete precvičovať. Od toho sa bude odvíjať cena a rozmery veže. Najlepším pomocníkom pri kúpe posilňovacej veže vám bude stránka internetového obchodu inSPORTline. Nikde inde nenájdete „pod jednou strechou“ toľko typov veží za skvelé ceny.

S týmito doplnkami bude vaša posilňovacia veža dokonalá

Spravili ste si prieskum trhu a rozhodli sa pre kúpu posilňovacej veže. Gratulujeme! Nezabudnite však, že skvelým doplnkom k nej je lavička na cvičenie. Polohovateľná, kvalitnej oceľovej konštrukcie a s koženými poťahmi. Vďaka nej objavíte nové svaly chrbta, paží, rúk a brucha. Spojenie lavičky a veže je vlastne dokonalou domácou posilňovňou. Aby bola dokonalosť zavŕšená do poslednej bodky, zamerajte sa na výber závaží k posilňovacej veži. Lepšie ovládanie a voľbu záťaže dosiahnete pomocou tehličkových závaží. Táto voľba je tou pravou pre tých z vás, ktorí chcú ušetriť priestor. Za všetok uvedený komfort si však budete musieť priplatiť. Lacnejším variantom sú kotúčové závažia. Kotúče sú skvelou voľbou na cvičenie s vyššou váhou. Kotúče sa navyše dajú využiť aj samostatne na posilňovanie mimo veže, napríklad na už spomínanej lavičke. Pomocou posilňovacej veže objavíte novú dimenziu posilňovania.