Úvod Myslenie úspešných Ako nájsť v Bratislave kanceláriu podľa svojich predstáv? Skúste týchto 5 tipov!

Ako nájsť v Bratislave kanceláriu podľa svojich predstáv? Skúste týchto 5 tipov!

1728
0
ZDIEĽAŤ
0 Shares

Ak zháňate priestory na prenájom, mali by ste brať do úvahy mnohé faktory, ktoré ovplyvňujú výber miesta vášho budúceho pracoviska. Ktoré patria medzi tie najdôležitejšie a na čo by ste si mali rozhodne dať pozor?

Nájsť priestor pre svoje podnikanie je jedným z najdôležitejších faktorov, ktoré rozhodujú o úspechu firmy. Netreba podceňovať hneď niekoľko aspektov. Na ktoré skutočnosti by ste si mali dať pozor, ak ide o výber kancelárií? Skôr ako si zadáte do vyhľadávača „prenájom kancelárie Bratislava“, rozmyslite si, čo všetko by mala vaša kancelária spĺňať.

Poloha je faktor, ktorý ovplyvňuje samotné podnikanie

To, či sa k vám do firmy bude dať jednoducho dostať, či ste v blízkosti strategických miest a napojenie na obchvat nie je problematické, prípadne či sa nachádzate v centre mesta, je dôležité. Závisí od vašich individuálnych potrieb, avšak, ak máte viacerých zamestnancov, prípadne potrebujete každodenne riešiť chod firmy s obchodnými partnermi, je strategická poloha doslova alfou a omegou.

Nezabudnite na dostatok parkovacích miest v blízkom okolí

Poznáte to – hodinu hľadáte parkovanie a doslova z parkovacej situácie šediviete? Vyhnite sa podobným problémom výberom miesta, ktoré disponuje potrebným počtom parkovacím miest. Nebudete musieť dennodenne riešiť „bitku“ o miesta pred kanceláriou. Novodobé projekty v Bratislave však obvykle disponujú dostatkom parkovacích miest, prípadne podzemnou garážou.

Svetlé priestory sú pre prácu lepšie

Kancelárie Bratislava – toto spojenie zadávajú do vyhľadávača na inzertnom trhu všetci, ktorí hľadajú pracovisko s označením „perfektné“. Ste medzi nimi aj vy? Myslite pri výbere na jedno – slnečné priestory s dostatkom svetla sú optimistickejšie ako tmavé a zamestnanci i zamestnávatelia sú v nich jednoznačne aktívnejší, vyplýva to z viacerých prieskumov.

Nepodceňujte občiansku vybavenosť

To, či v okolí nájdete finančné a iné služby, gastronomické prevádzky či obchody, je podstatné. Dobre si preto zistite, čo sa nachádza v blízkosti vašej administratívnej budovy alebo biznis centra. Ponúka aj niečo iné ako priestory na prenájom?

Dbajte na atmosféru samotnej budovy, v ktorej sú kancelárie

Dnes už nájdete kancelárie v naozaj špičkovo vybavených budovách po celom hlavnom meste. Niektoré ponúkajú doslova technologický nadštandard – od skvelo naprojektovaných priestorov, ktoré zohľadňujú najnovšie trendy v rámci stavebného odvetvia s dôrazom na ochranu životného prostredia, cez zelené záhrady na strechách budov, až po to najpodstatnejšie – perfektnú atmosféru, vďaka ktorej okamžite pocítite, že práve tu chcete pracovať. Pozrite si ponuku kancelárskych priestorov v rámci centra i širšieho centra Bratislavy a nájdite pre seba a svojich kolegov vysnívaný priestor podľa vašich predstáv!